Atölye Çalismalari Merkezi
Duvar Kağıtları
Çocuk Oyunları
Galeri

Oyuncak Müzesi

Sen hiç Pirili Oynadın mı?

Peki Lingiri?

Arabahmet Oyuncak Müzesi, 26 Haziran 2014 tarihinde, Arabahmet Kültür ve Sanat Evi'n de kurulmuştur. Kıbrıs'ta bir ilk olan Oyuncak Müzesi'nin amacı, büyüklere çoçukluk heyecanlarını yeniden anımsatırken, önceki nesillerin eğitim ve gelişimlerinde önemli yer tutan oyuncakların, günümüz çoçuklarına sergilenmesidir . Oyun Müzesi açıldığı günden bugüne dek sizler için anısı ve hikayesi olan ouyuncakları bağış almaya devam etmektedir.

Çoçuğunuzla güzel bir gün geçirmek, O'na çoçuklğunuzu anlatmak ister misiniz? Oyuncak Müzesi size çoçukluğunuzu yeniden yaşatacak.

Sizde oyuncağınızı sergilemek ister misiniz?

Rüzgargülü Çoçuk Oyunları Belgesi

Rüzgargülü Çoçuk Oyuncakları Belgesi, GAÜ Kültürel Miras Yönetimi ve Prequel Production işbirliğinde hazırlanmaktadır. Unutulmaya yüz tutmuş eski Kıbrıs sokak oyunlarının gösterileceği belgesel filmin çekimleri halen devam etmektedir. Kısa bir süre sonra yayınlanacak olan belgesel, Oyucak Müzesini ziyaret edecek olan halkımıza keyifli dakikalar yaşatacaktır.

Duvar KagitlariÇocuk OyunlariGaleriEtkinlikler
Duyurular

Sosyal Medya

Misafirlerimizle sürekli iletişim halinde olmayı seviyoruz.
Asagıdaki sosyal medya ağlarında sayfamızı paylaşın ..

E-Bülten

Arabahmet ücretsiz E-Bülten servisimize üye olarak, etkinlik, duyuru ve haberlerimizden ilk sizin haberiniz olsun !SİTE HARİTASI
SOSYAL MEDYA
E-BÜLTEN